Noworoczne spotkanie Okręgowych kół łowieckich w Krośnie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Noworoczne spotkanie Okręgowych kół łowieckich w Krośnie

W dniu 22 stycznia 2016 roku odbyła się ważna impreza myśliwska. Przyjęcie miało miejsce w restauracji Twist w Krośnie. Podczas tego spotkania zostały wręczone odznaczenia łowieckie takie jak: złom, medale (brązowy, srebrny i złoty) oraz Kordelasy. Po odznaczeniach zabrały głos ważne osobistości.

buy priligy dapoxetine right now. order priligy in our don’t put it off and buy original priligy 60 mg or priligy dapoxetine online today. you can buy priligy with

Po skończeniu części oficjalnej zaproszeni goście przystąpili do biesiady. Imprezie umilał czas zespół sygnalistów myśliwskich „Tropem Wilka” z ZSL w Lesku.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress