Obchody Święta Konstytucji 3 Maja 1791 r. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Obchody Święta Konstytucji 3 Maja 1791 r.

29 kwietnia br. w Zespole Szkół Leśnych odbyła się akademia z okazji 223 rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 r. Uroczystość przygotowali uczniowie klas pierwszych, którzy przypomnieli zebranym dzieje uchwalenia w Rzeczpospolitej pierwszej w Europie ustawy zasadniczej oraz następstwa tego doniosłego wydarzenia na losy wielu pokoleń Polaków.

link to the pharmacy, prices , description instant shipping, generic dapoxetine uk., 26 sep 2014 priligy online. 24h online support. absolute privacy.

Hasło przewodnie – „Czas nadziei”, podkreślał znaczenie wprowadzenia Konstytucji , która była ostatnią próbą ratowania bezbronnej ojczyzny i dawała nadzieję na … niepodległość zewnętrzną i wolność wewnętrzną narodu, […].

Uczniowie przy akompaniamencie akordeonów zaśpiewali pieśni patriotyczne związane z uchwaleniem Konstytucji 3 Maja, a ponadto zebrani mieli okazje wysłuchać piosenek Jana Pietrzaka i obejrzeć prezentację slajdów z obrazami z najważniejszych wydarzeń z dziejów Naszego Narodu.

Dziękuję uczniom, którzy przygotowali część słowno-muzyczną oraz wszystkim innym, którzy przyczynili się do farmacia ventafax en subasta baclofen . con descuento comprar baclofen , baclofen farmacia de guardia, buy baclofen 25 mg online en mexico. baclofen 10 mg  tego wydarzenia.

 Robert Benewiat

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress