Obchody Święta Niepodległości « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Obchody Święta Niepodległości

W dniu 11 listopada delegacja Zespołu Szkół Leśnych w Lesku ( Pani Dyrektor – Jadwiga Szylak, Pan Piotr Janusz, Pan Lesław Dobosz ) wraz z pocztem sztandarowym uczestniczyli w obchodach 103 Rocznicy Odzyskania  Niepodległości organizowanej przez Burmistrza Miasta i Gminy Lesko. Przybyłe delegacje i poczty sztandarowe przemaszerowały ulicami miasta w asyście Orkiestry Dętej BDK. Następnie złożyły kwiaty i wiązanki pod Kamieniem Legionistów oraz pomnikiem Tadeusza Kościuszki. Uroczystości patriotyczne zakończyły się Mszą Świętą w Kościele Parafialnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress