Odetchnąć Bieszczadami – III A na szlaku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Odetchnąć Bieszczadami – III A na szlaku

deltasone 10 mg cost comparison . prednisone generic cost can i get prednisone 40 mg over the counter in canada order deltasone online overnight 

11 czerwca 2014 r. klasa III A pod opieką p. B. Brajewskiej i p. M. Gawlika wyruszyła na wycieczkę w góry. Wyprawę rozpoczęliśmy z Przełęczy Wyżnej w kierunku Chatki Puchatka (1228 m. n.p.m.) czerwonym szlakiem przeszliśmy pasmo Połoniny Wetlińskiej, dotarliśmy na szczyt Smerek (1222 m. n.p.m.)po czym zeszliśmy z Przełęczy Orłowicza do Starego Sioła w Wetlinie.

Słoneczny, piękny dzień pozwalał na napawanie się czarem połonin,  obserwację przyrody i jakże pożądany odpoczynek. Po zejściu ze szlaku udaliśmy się do Smereka, gdzie zaopiekował się nami p. Mateusz Świerczyński, pracownik Nadleśnictwa Cisna.

Na terenie tegoż nadleśnictwa, w pobliżu Ścieżki Edukacyjnej, pod leśną wiatą mieliśmy okazję wysłuchać  opowieści p. Mateusza o lesie, pracy, współczesnych tendencjach rozwojowych nadleśnictw oraz ciekawych ofertach turystycznych i edukacyjnych promujących region.

Odetchnąć Bieszczadami i odetchnąć od szkoły, by nabrać sił przed metą, porozmawiać i pobyć ze sobą w miejscach, dających możliwość spojrzenia na świat i problemy z innej perspektywy– takie były cele wyprawy. Czy zrealizowane? Znakomite nastroje i pełne pozytywnych emocji komentarze uczestników są dowodem, że tak. Ale czekamy na komentarze na forum.

B. Brajewska

order online at usa pharmacy! dapoxetine online buy bupropion online after comparing prices. order zyban without a prescription. how much does generic zyban cost? india . next day delivery, dapoxetine buy india.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress