Ogłoszenie dla absolwentów- praca « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Ogłoszenie dla absolwentów- praca

Witam serdecznie. Reprezentuję Duńską agencję pracy i w tym momencie poszukuję Pilarza oraz dwóch operatorów maszyn leśnych – forwarder typu Ponsse Gazelle. Zauważyłem, że Państwo kształcą takich specjalistów dlatego zwracam się z prośbą o pomoc Państwa absolwentom w pozyskaniu dobrej i pewnej pracy.

Poniżej załączam link do ogłoszenia, które zamieściłem w dniu wczorajszym na pomorskim portalu pracy:

http://ogloszenia.trojmiasto.pl/praca-zatrudnie/operator-maszyn-lesnych-dania-z-jezykiem-angielskim-ogl7745158.html

Powyższe ogłoszenie dotyczy operatora maszyn ale równocześnie jak wspomniałem wcześniej poszukujemy również pilarza.

Wymagania co do pilarza to angielski lub niemiecki na średnim poziomie, doświadczenie w obsłudze piły łańcuchowej, prawo jazdy + mile widziane własne auto.

Z góry dziękuję za pomoc, a w razie buy baclofen no prescription buy cheap baclofen buy baclofen without prescription buy baclofen canada buy baclofen online uk buy baclofen tablets pytań służę pomocą.

Pozdrawiam buy fluoxetine online no prescription, get prozac online uk, prozac price, buy prozac commercial, prozac generic cost, prozac cost australia , prozac hair  / Best regards/ Med venlig hilsen

Tomasz Malona

HR Manager

BALTIC WORKFORCE  SMBA

GDYNIA , POLAND

ul. Łużycka 2, 81-537

Tel: + 48 58 622-67-94

Tel: + 48 512-949-528

tm@balticworkforce.com

COPENHAGEN, DENMARK

Langebrogade 5, 1411

Tel.: + 45 70 23 53 70

Fax: + 45 70 23 63 70

VILNIUS, buy amoxil online, can you give your cat amoxicillin , can i take allegra d and antibiotics. LITHUANIA

Mėnulio 7, purchase discount medication! generic zoloft withdrawal . official drugstore, order zoloft online overnight. LT- 04326

Tel.: +370 5 2059836

Tel.: +45 78773684

www.balticworkforce.dk

 

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress