Ognisko Internatu ZSL « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Ognisko Internatu ZSL

Ciepłe promienie wrześniowego słońca skłoniły wychowawców do zorganizowania ogniska integracyjnego dla mieszkańców internatu ZSL, które odbyło się 23. 09. 2015 r.  Podczas ogniska można było zjeść pyszną kiełbaskę oraz upiec chlebek. Znakomita atmosfera ogniska przyczyniła się do lepszego poznania kolegów i koleżanek. buy estrace online, generic estrace cream dosage, generic form of estrace cream.
Być może pierwsza nić sympatii, jaka zawiązała się podczas spotkania przerodzi się w przyjaźń na całe życie.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress