Opowiem dziś Państwu o… « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Opowiem dziś Państwu o…

26 października 2016 r. w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbył się Wojewódzki Konkurs Krasomówczy organizowany przez Międzyszkolny oddział PTTK w Przeworsku. Naszą szkołę reprezentowała Julia Dyląg, uczennica klasy II b. Julka została zwyciężczynią tegorocznego konkursu i będzie reprezentowała województwo podkarpackie podczas Ogólnopolskiego Konkursu Krasomówczego w Golubiu-Dobrzyniu. Opowiadała o Zdzisławie Beksińskim i jego rodzinie. Próbowała obalić mit rodziny przeklętej wykreowany na przestrzeni lat przez media. Zarówno temat jak i sposób jego ujęcia oraz sugestywne wystąpienie uczennicy spowodowały, że z najwyższą notą dostała się do finału. Po improwizowanych 3–minutowych popisach krasomówczych zajęła I m-ce.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress