Ornitolodzy z ZSL Lesko « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Ornitolodzy z ZSL Lesko

nov 12, 2012 – order baclofen online buy baclofen canada baclofen online kaufen baclofen online no prescription baclofen online baclofen buy order baclofen 0.1 mg gm cream buy online purchase estrace online cost of without insurance online kaufen. estradiol 47 pg ml estradiol effects in ivf lite buy estrace patch 

W dniu 19.09.2012r. wychowankowie z intenatu Technikum leśnego w Lesku: Rafał Kożuszek, Artur Drążek, Mariusz Obszarny z wychowawcą Bogdanem Paszkiewiczem pojechali na obserwację ptaków do Starzawy. Starzawa to gospodarstwo rybackie ok. 12 km od Przemyśla tuż przy granicy z Ukrainą. Po wcześniejszej rozmowie z szefem gospodarstwa ok. 7.00 ruszyliśmy na obserwacje. Już na początku usłyszeliśmy odgłosy rykowiska gdzieś w lesie. Idąc groblami obserwowaliśmy ptaki. Najwięcej kaczek krzyżówek, łabędzi, łysek, czapli siwych, kormoranów i perkozów. Rybołowy z powietrza wypatrywały ofiar – ryb. Po obserwacji ptaków pojechaliśmy do arboretum w Bolestraszycach. Podziwialiśmy zbiory botaniczne oraz wystawy w pomieszczeniach parku – zbiory muszli, fajek, eksponaty ptaków i motyli. Na wiosnę ponownie zapowiedzieliśmy się do Starzawy i Bolestraszyc.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress