Otrzęsiny i dyskoteka « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Otrzęsiny i dyskoteka

Dnia 8.X.2019r. odbyły się w internacie Otrzęsiny klas I połączone z Dyskoteką. Na początku odbyły się konkursy i zabawy przygotowane przez nowo wybraną Przewodniczącą Młodzieżowej Rady Internatu Magdalenę Karbowniczyn oraz jej zastępcę Patrycję Rutę. Najlepsza zabawa była przy karaoke oraz konkursach tj. taniec z balonem, jedzenie jabłek zawieszonych na sznurku bez użycia rąk.

Po części związanej z Otrzęsinami dopiero rozpoczęła się zabawa… Była zabawa w pociąg, chusteczka haftowana, zatańczyliśmy „belgijkę”, „skrzypka”. Oprawę muzyczną zapewnił  DJ Mroczkowski a opiekę sprawowali B. Chytła, J. Gawlewicz, J. Stelmach.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress