Otrzęsiny klas I 2017 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Otrzęsiny klas I 2017

W dniu 12.10.2017 w Internacie odbyły się Otrzęsiny klas I. Na początku każdy uczeń został charakterystycznie pomalowany. Było przy tym dużo śmiechu i zabawy. Następnie uczniowie mieli do pokonania tor przeszkód, który składał się z kilku etapów. Zadowolona młodzież wykonywała na czas zadania przygotowane przez starszych kolegów.

Najszybciej tor przeszkód pokonali:

1. Konrad Siemiątkowski 1:00 min

2. Michał Segiet 1:05 min

3. Bartłomiej Maślany 1:10 min

Na zakończenie konkurencji wszyscy pierwszoklasiści oraz ich starsi koledzy zrobili sobie zdjęcia na szkolnym boisku. Po kolacji odbyła się dyskoteka integracyjna dla wychowanków Internatu.
Wszyscy fajnie się bawili, a wrażenia z tego dnia zapamiętają na długo.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress