Otrzęsiny Klas I « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Otrzęsiny Klas I

W dniu 14.10.2015r. po uroczystym  ślubowaniu klas pierwszych, które dołączyły  do wspólnoty uczniowskiej odbyły się po raz pierwszy w naszej szkole Otrzęsiny, w których udział brali tylko chętni uczniowie. Zabawa rozpoczęła się od malowania twarzy, następnie pierwszoklasiści przeszli tor przeszkód m.in skoki przez przeszkody, slalom w nartach oraz wbijanie gwoździa. Po powrocie do internatu odbyły się zabawy na świetlicy oraz dyskoteka podczas której wszyscy świetnie się bawili.

Mamy nadzieję, że pierwsze klasy będą miło wspominały  ten dzień.

MM

generic zoloft equivalent sertraline cost for only $0.72 per unit! buck a day pharmacy has 100 tabs of generic sertraline 25 mg . sertraline is the generic for 
buy cheap generic baclofen online without prescription visual appetite of you participate in sexual. baclofen 20mg when a hsct are how to get online

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress