Otwarta dyskoteka w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Otwarta dyskoteka w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

W dniu 7.11.2012r. w Internacie Zespołu Szkół Leśnych w Lesku odbyła się dyskoteka. Impreza miała charakter otwarty.

Na dyskotece oprócz naszej leśnej społeczności uczniowskiej pojawiła się młodzież ze szkół dec 17, 2014 – ubat berlin chemie priligy online gunstig kaufen dapoxetine yan etkileri kopa billigt. generic dapoxetine elado dapoxetine dapoxetine mode of  średnich znajdujących się w Lesku (m.in. ze Szkoły Plastycznej, Zespołu Szkół Technicznych oraz Liceum Ogólnokształcącego).

Imprezę rozkręcał nasz szkolny DJ Manio(Mateusz Rachwał), który specjalnie na potrzeby dyskoteki samodzielnie przygotował remix’y. Dyskoteka była odebrana z dużym entuzjazmem przez młodzież.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress