„Otwórz serce dla Maksia” « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

„Otwórz serce dla Maksia”

buy amoxil online, augmentin antibiotic for cough, difference between amoxil pneumonia can i mix amoxicillin with anything cotrimoxazole vs amoxicillin .

Dnia 03.12.2015 odbył się kiermasz ozdób bożonarodzeniowych  zorganizowany przez ZS Nr 4 przy współpracy  z Fundacją – „Czas Nadziei”. Celem kiermaszu było zebranie środków finansowych na skomplikowaną operację w Hamburgu małego Maksia Łagodzica, podopiecznego fundacji. Młodzież Internatu ZSL w Lesku zaangażowała się w akcję pomocy poprzez przygotowanie własnych ozdób świątecznych, które cieszyły oryginalnością i aprobatą kupujących.

the best choice to buy baclofen online! buy cheap baclofen online with no prescription! how to get baclofen online tablets fast delivery best buy 

Zdobyte środki całkowicie zostały przekazane na operację Maksia. Ponadto w towarzyszącym akcji charytatywnej konkursie pt.”Kartka z duszą” wzięły udział trzy kartki świąteczne wykonane przez  uczennice klas pierwszych ; Edyta Czycz, Julia Atemborska i Alicja Łukasiewicz. Mamy nadzieję, że wspólnym działaniem przyczyniliśmy się do pomocy małemu Michasiowi i jego rodzicom.

Dziękujemy za możliwość udziału w tak szlachetnej akcji tymbardziej, że nasza młodzież chętnie bierze w nich udział.

sale estrace estrace cream generic purchase estrace sale where to buy generic estrace cream buy estrace online buy estrace tablets order estrace buy estrace

Oby ten ciepły nastrój  kiermaszowy trwał a w zbliżające się święta,  aby nam  wszystkim towarzyszyła radość i chęć niesienia dobroci i pomocy innym potrzebującym.

R.Niemczyk

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress