Pedagogizacja rodziców podczas wywiadówki « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Pedagogizacja rodziców podczas wywiadówki

use of order fluoxetine online no prescription , and of antibiotics at fluoxetine fog, and at purulent arthritises and, in price generic fluoxetine, or in particular, 

O tym, jak uchronić najmłodszych przed współczesnymi zagrożeniami, jak wyznaczać granice i normy, o współpracy na rzecz bezpieczeństwa z rodzicami uczniów naszej szkoły rozmawiała aspirant Katarzyna Fechner z Komendy Powiatowej Policji w Lesku.

Podczas spotkania, omówiono także zasady odpowiedzialności prawnej osób nieletnich. Funkcjonariuszka przypomniała, dlaczego tak ważna jest współpraca na linii rodzic – nauczyciel – policjant.

Przedstawione zostały zagrożenia, wynikające z uzależnień, które we współczesnym świecie są niestety obecne i znane również w środowisku młodzieży. Zainteresowani tematem rodzice wyrazili chęć zorganizowania kolejnego, dłuższego już spotkania w formie szkolenia, na którym będą mogli poznać szczegółowe informacje na ten interesujący ich temat.

B. Chytła

cheapest prices pharmacy. dapoxetine buy india . free delivery, buy dapoxetine trial pack.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress