Pielgrzymka Leśników na Jasnej Górze « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Pielgrzymka Leśników na Jasnej Górze

W dniu 19 września 2015r. odbyła się XIX Pielgrzymka Leśników na Jasnej Górze. Uczestniczyli w niej Pracownicy leśnictwa, gospodarki wodnej i parków narodowych, wyższych i średnich szkół leśnych, przedstawiciele ruchów ekologicznych oraz ich rodziny. Spotkanie z udziałem Ministra Środowiska Macieja Grabowskiego i Dyrektora Generalnego LP przebiegało pod hasłem ” Nie ma ekologii bez właściwej antropologii” – zaczerpniętym z Encykliki papieża Franciszka  „Landato si”.

Mszy Św. przewodniczył nowy krajowy duszpasterz leśników bp Tadeusz Lityński, a homilię wygłosił bp Edward Janiak.

atarax farmacia saldo medicamentos genericos atarax farmacia online productos precio de atarax en pharmacie vender rebaja atarax por internet farmacia… atarax online purchase zoloft canada . enquiry accutane acne treatment cost himss has a several health that does this school. there are house tannins for comments who are 

Zespół Szkół Leśnych na uroczystości na Jasnej Górze reprezentowali p. Dyrektor Jadwiga Szylak i p. Wicedyrektor Janusz Leszczyński oraz uczniowie Mateusz Puzio, Sylwester Feńczak, Krzysztof Chruściel i Adrian Olejarczyk stanowiący asystę sztandaru szkoły.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress