Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pielgrzymka maturzystów do Częstochowy

5 października 2013 r. uczniowie klas czwartych Technikum Leśnego w Lesku, wraz z wychowawcami: mgr Marią Niemczyk, mgr Andrzejem Komorowskim, mgr Tadeuszem Mroczkowskim i ks. mgr Stanisławem Sygnarowskim, wyruszyło na Pielgrzymkę Maturzystów Archidiecezji Przemyskiej.

Przed Przyjazdem do Częstochowy udaliśmy się do Muzeum w Oświęcimiu gdzie przeżyliśmy jakby na nowo tragedię ludzi, którzy tam przebywali. W ciszy i skupieniu przechodziliśmy przez kolejne bunkry obozowe w zadumie nad  tym, jak bardzo okrutny może być człowiek dla człowieka, jeśli zatraci w sercu Boga. Później udaliśmy się do Częstochowy.

Blisko 5 tysięcy maturzystów z Archidiecezji Przemyskiej przybyło w tę pierwszą sobotę miesiąca różańcowego. na Jasną Górę w buy lioresal online, generic lioresal, nov 21, 2014 – cheap medication : india pharamcy zoloft online drugstore, top quality medications levitra pills for sale low prices, quality generics india  buy baclofen , buy cheap baclofen , baclofen online, purchase baclofen online, baclofen price. Pielgrzymce Maturzystów, organizowanej rokrocznie przez Wydział Duszpasterski Kurii Metropolitalnej w Przemyślu. Mottem tegorocznego spotkania na Jasnej Górze stały się słowa Papieża Franciszka, wcześniej wypowiedziane przez Benedykta XVI – słowa bardzo ważne słowa dla młodego człowieka, który stoi u początku drogi, u początku dorosłości, u początku podejmowania tych najważniejszych decyzji: Kto wierzy, nigdy nie jest sam.

Pielgrzymowało z nami również pięciu sygnalistów myśliwskich z naszej szkoły, którzy poprzez wykonywanie sygnałów na zawiązaniu wspólnoty i Mszy świętej podrywali serca do modlitwy. Po zawiązaniu wspólnoty w bazylice maturzyści najpierw wysłuchali krótkiego wprowadzenia ks. Stanisława Sygnarowskiego nt. Sygnalistów  myśliwskich i sygnałów przez nich wykonywanych, oraz krótkiego zarysu 40 lecia istnienia Zespołu Szkół Leśnych.

Następnie wysłuchali konferencji ks. Antoniego Michno, oraz uczestniczyli w Drodze Krzyżowej na jasnogórskich Wałach. W Kaplicy Cudownego Obrazu o 21.00 młodzi pielgrzymi modlili się o pokój oraz uczestniczyli w Apelu Jasnogórskim. Rozważania apelowe wygłosił bp Stanisław Jamrozek doxycycline nightmares doxycycline expensive cheap doxycycline , który przewodniczył również Mszy św. w bazylice o godz. 18.30.

fluoxetine price cvs . 3d model prozac cost canada can you die if you take 200 milligrams of fluoxetine prozac 60 mg review buy prozac online no prescription

Do Leska powróciliśmy szczęśliwie w niedziele nad ranem. Ze swojej strony dziękuję wychowawcom  oraz młodzieży za wspaniałe doświadczenie wspólnoty wiary.

Ks. Stanisław Sygnarowski nov 1, 2014 – buy generic fluoxetine online. his eyes thanked fluoxetine coupons discounts gently, until all was over for de tafel gedekt en bloemen.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress