Pierwszoklasiści w Technikum Leśnym w Lesku « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pierwszoklasiści w Technikum Leśnym w Lesku

W dniu 15.01.2014  ZSL odwiedzili uczniowie klas I-ch Szkoły Podstawowej w Lesku. Nasi goście uczestniczyli w Jasełkach Bożonarodzeniowych, przygotowanych przez młodzież w Internacie. Następnym punktem programu było oprowadzenie dzieci po szkole, które miało na celu poszerzenie ich wiedzy przyrodniczej.

top quality medications. buy zoloft cheap . online drugstore, generic zoloft coupons.
29 oct 2013 … to the music of a barrel organ do the barn dance, and kicking up their heels as high as their heads in imitation of where to buy atarax some… buy atarax online

Pierwszoklasiści chętnie oglądali przygotowane eksponaty zwierzą leśnych oraz brali czynny udział w rozwiązywaniu zagadek o tematyce leśnej. Podczas spotkania zaprezentowali się również sygnaliści, którzy  przedstawiali sygnały myśliwskie.

Na zakończenie wizyty  nasi uczniowie w prezencie przekazali uczniom klas I Szkoły Podstawowej  własnoręcznie zrobiony karmnik dla ptaków.

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress