Pierwszy Dzień Wiosny « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Pierwszy Dzień Wiosny

Dnia 21.03.2016r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Wiosny popularnie zwany Dniem Wagarowicza, aby uczniów zatrzymać w szkole samorząd uczniowski przygotował zawody. Odbyły się trzy konkurencje, w których brały udział klasy 1-3. Pierwszą konkurencją był pokaz mody, uczniowie prezentowali eko-stroje. Drugą konkurencją była Familiada, uczniowie kontra nauczyciele.

Trzecią konkurencją były skecze „Dzień z życia szkoły”, każda z klas pokazała swoje zdolności aktorskie.

Najwięcej punktów zdobyła klasa 2 b, nagrody ufundowało Nadleśnictwo Lesko, serdecznie gratulujemy.!

Dziękujemy Samorządowi Uczniowskiemu a w szczególności Rafałowi Rzeszutkowi za przygotowanie imprezy i zaangażowanie.

KW

nn1

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress