Pierwszy Dzień Wiosny 2018 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pierwszy Dzień Wiosny 2018

Mimo, iż wiosna przywitała nas śniegiem i mrozem, wszyscy uczniowie mieli świetne humory i z wielkim zaangażowaniem przygotowywali się do konkursu międzyklasowego, który składał się z siedmiu konkurencji. Rozgrywki zaczęły się od turnieju „JAKA TO MELODIA”. Następnie uczniowie poszczególnych klas musieli zawiązać krawat  na czas, powiedzieć najśmieszniejszy dowcip, a także wziąć udział w konkurencji sportowej, która składała się z kilku rund.

Emocji nie brakowało także podczas konkursu wiedzowego pt. „KOCHAM CIĘ SZKOŁO”. Nie zapomnieliśmy również o naszych nauczycielach – wychowawcach, którzy to mieli możliwość zdobycia punktów dla swojej klasy  poprzez narysowanie własnego portretu. Ostatnia konkurencja, której zadanie było przedstawienie dowolnego skeczu, sprawiła, że na twarzy każdego pojawił się uśmiech.

Po podliczeniu punktów, okazało się, że zwyciezcą została KLASA 2a, która w nagrodę otrzymała worek cukierków i możliwość wyboru jednego dnia bez pytania. Gratulujemy!. Na zakończenie, wszyscy udali się na ognisko do BOTANIKA.

 Serdecznie dziękujemy osobom zaangażowanym w organizację Dnia Wiosny.

SU

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “Pierwszy Dzień Wiosny 2018”

  1. Uczeń pisze:

    Takie świętowanie I Dnia Wiosny, to tylko w ZSL w Lesku:).

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress