Pierwszy Dzień Wiosny 2019 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Pierwszy Dzień Wiosny 2019

Dziś, tj. 21.03 odbył się w naszej szkole Dzień Wiosny. Klasy brały udział w licznych konkurencjach, w których to mogły pochwalić się sprawnością fizyczną, wiedzą, zainteresowaniami, pomysłowością oraz poczuciem humoru. Dzień Wiosny rozpoczął pokaz subkultur – zadaniem każdej klasy było przebranie się za wybraną subkulturę; ocenie podlegały kreatywność oraz sposób zaprezentowania. Konkurencja ta została wygrana przez klasę Ia . Następnie uczniowie mieli możliwość pochwalenia się swoimi pasjami, swoim hobby, reprezentując tym samym cały zespół klasowy i zdobywając punkty.

Okazało się, że nasi uczniowie mają wiele ciekawych zainteresowań począwszy od koszykówki, muzyki, podróży, a skończywszy na street workout’cie  i terrarystyce.  Przedstawiciele poszczególnych klas wzięli również udział w rozgrywkach sportowych, tj. robieniu pompek z klaśnięciem oraz podciąganiu się na drążku. Niewątpliwie konkurencja ta wzbudziła wiele emocji.

Kolejnym zadanie uczniów było rozwiązanie łamigłówki przy pomocy zapałek. Przedstawiciele klas mogli także sprawdzić swoją wiedzę i wziąć udział w teleturnieju „Milionerzy”. Ostatnim punktem programu było odegranie przez każdą klasę krótkiego kabaretu. Zadanie to okazało się najtrudniejsze, ale rozbawiło wszystkich niemalże do łez. Za zaangażowanie, poświęcenie własnego czasu oraz zdobycie największej ilości punktów w poszczególnych konkurencjach, trzy klasy „wygrały” jeden dzień bez pytania: kl. IIb, IIa oraz kl. IIIa –gratulujemy!

Zwieńczeniem tego wspaniałego dnia, było zorganizowanie ognisko w Ogrodzie Botanicznym.

W jury zasiedli: p. Natalia Zięba, p. Marta Michalska oraz ks. Przemysław Macnar– serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy p. Zygmuntowi Folwarskiemu za pomoc w przygotowaniu ogniska, a także wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w pomoc przy organizacji tego dnia, tj.: Gabrielowi Kozoł, Jakubowi Wojtanowskiemu, Bartkowi Maślanemu, Patrykowi Kamień, Alicji Łukasiewicz, Basi Patulak, Wiktorii Darosz, Karolowi Starakiewiczowi, Pawłowi Raś oraz Michałowi Tatarskiemu.

AO

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress