Pierwszy Dzień Wiosny w ZSL Lesko « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Pierwszy Dzień Wiosny w ZSL Lesko

Jak co roku 21 marca obchodziliśmy w naszej szkole Pierwszy Dzień Wiosny, potocznie zwanym Dniem Wagarowicza zorganizowany przez Samorząd Uczniowski. W zabawie brały udział klasy I-III. Wszystkie konkurencje oceniało jury w składzie: mgr Maria Niemczyk, mgr Aleksandra Otta, mgr Beata Brajewska i mgr Natalia Zięba.

Na początku uczniowie zmagali się m.in. w turnieju „1 z 10”, którego zwycięzcą został Jan Polaczek z klasy II b. Następnie drużyny w pięcioosobowym składach rywalizowały w: kalamburach, quizach i zadaniach sprawnościowych. Każda klasa  przygotowała film tzw. telenowelę paradokumentalną. Według Jury najlepiej z tym zadaniem poradziła sobie klasa III b, która nakręciła film pt „Chłopaki do wzięcia”.

Wyniki po wszystkich konkurencjach przedstawiały się następująco:

I miejsce klasa III b – 109 pkt

II miejsce klasa  I b  – 99 pkt

III miejsce klasa II b – 95 pkt

IV miejsce klasa II a – 80 pkt

V miejsce klasa III a – 65 pkt

Główną nagrodą zawodów był dzień bez pytania oraz worek słodyczy. Najważniejsza jednak była dobra zabawa, a ta niewątpliwie się udała.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się przygotowania.

Hubert Strusiewicz

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress