Piesza wyprawa do bobrowych żeremi « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Piesza wyprawa do bobrowych żeremi

W dniu 18.10.2012 roku klub „Wędruś” Technikum Leśnego w Lesku zorganizował pieszą wycieczkę po najbliższej okolicy. W pieszych zmaganiach udział wzięli: Duell Kajetan, Droń Adam, Szpytman Damian, Baran Przemysław, Krupiński Bartłomiej, Kusiński Adam.

Od samego rana świeciło słońce, było ciepło, nogi same baclofen and college students buy baclofen chicago il cheap legal baclofen for sale how 2 get high from baclofen buy baclofen paypal rwały się do marszu. Zaopatrzeni w odpowiednie obuwie, ubrania , prowiant wyruszyliśmy w drogę. Droga wiodła leśnymi parowami, wąwozami, jarami, krętymi drogami. Do uszu dobiegały szmery płynących strumieni, a nad głowami rozbrzmiewały odgłosy przelatujących ptaków.

Kamień leski z bliska był ogromny. Mało uczęszczane leśne dróżki zaprowadziły nas na miejsce, gdzie bobry z dumą prezentowały swe budowle. Na koniec rozpaliliśmy ognisko, upieki kiełbasę. Drogę powrotną odbyliśmy również pieszo. Wszyscy byli bardzo zadowoleni.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress