Podkarpacki Certyfikat Edukacyjny dla Zespołu Szkół Leśnych w Lesku « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Podkarpacki Certyfikat Edukacyjny dla Zespołu Szkół Leśnych w Lesku

W dniu 15 grudnia 2022r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala,  podczas której  wyróżnionym nauczycielom wręczono Certyfikaty Akademii Innowacji Pedagogicznych, a szkołom Certyfikaty Edukacyjne. W uroczystości tej wzięli udział : Wicewojewoda Podkarpacki Radosław Wiatr, Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego Jerzy Borcz, Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Piotr Pilch, Wicekurator Kuratorium Oświaty w Rzeszowie Stanisław Fundakowski oraz licznie przybyli przedstawiciele samorządów podkarpackich, dyrektorzy szkół i nauczyciele.

Wykład okolicznościowy wygłosiła Prof. dr hab. Jolanta Szampruch (Uniwersytet Rzeszowski) Przewodnicząca Sekcji Pedeutologii Komitetu Nauk Pedagogicznych PAN, a część artystyczną uświetnił występ zespołu Buen Camino.

Zespół Szkół Leśnych wyróżniony został Podkarpackim Certyfikatem Edukacyjnym. Wyróżnienie to jest znakiem jakości przyznawanym za systematyczne doskonalenie nauczycieli obejmujące szkolenia związane z priorytetami Ministerstwa Edukacji i Nauki. Celem tego przedsięwzięcia było wyróżnienie placówek oświatowych, nauczycieli i jednostek  samorządu terytorialnego, którzy  podnoszą swoje kompetencje edukacyjne.

Zespół Szkół Leśnych w Lesku podczas Gali reprezentował Wicedyrektor Janusz Leszczyński, który odebrał przyznany Szkole  Certyfikat oraz pamiątkową statuetkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress