Podziękowania dla Darczyńców. Pomoc dla Ukrainy. « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Podziękowania dla Darczyńców. Pomoc dla Ukrainy.

Szanowni Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. Przez ostatnie dni na terenie Naszej Szkoły, trwa akcja charytatywna polegająca na zbiórce pieniędzy oraz materiałów i produktów dla Obywateli walczącej Ukrainy. Zobacz PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress