„Poetycko, bardzo pięknie…” i z sukcesem « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

„Poetycko, bardzo pięknie…” i z sukcesem

14 marca w siedzibie Zespołu Parków Krajobrazowych w Przemyślu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom V edycji konkursu przyrodniczego „Poeta Przyrodniczy”. Nasza młodzież uczestniczy w konkursowych zmaganiach od I edycji wydarzenia, wielokrotnie udowadniając swoją poetycką wrażliwość.

I tym razem było podobnie – uczeń klasy II a Jakub Wojtanowski zajął III miejsce w kategorii „młodzież 18+, osoby dorosłe”. W konkursie brał również udział Rafał Raczkowski z klasy I a. Laureaci zgromadzeni na uroczystości mieli okazję zaprezentować nagrodzone utwory. Miejsce na podium to niewątpliwie duży, kolejny już sukces poetów z ZSL w Lesku. Wierzymy, że będą kształcić umiejętność wypowiadania się na temat historii, przyrody i kultury regionu w jakże trudnym, a jednocześnie jakże pięknym języku poezji.

Gratulacje.( zwycięskie wiersze dostępne są na stronie ZPK w Przemyślu)

BB

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress