Pomoc 3gib dla schroniska Wesoły Kundelek « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pomoc 3gib dla schroniska Wesoły Kundelek

Przez ostatni miesiąc klasa 3 gib Technikum Leśnego w Lesku z nieocenioną pomocą szkolnego pedagoga poruszona losem zwierząt w leskim schronisku @Wesoły Kundelek zmotywowała się i zorganizowała akcje zbiórki funduszy, materiałów i karmy. Zima to wyjątkowo ciężki czas

dla czworonogów, zwłaszcza tych pozostawionych bez właścicieli i mimo ciężkiej pracy pracowników schroniska, zwierzakom brakuje podstawowych produktów, które mają na celu zapewnić komfort. 
 
Prężne działanie grupy okazało się bardzo owocne: zebraliśmy ponad 800 zł, za które zakupiliśmy 67 kg karmy mokrej i suchej oraz ok. 15 koców. Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli nas wesprzeć. Szczególnie chcielibyśmy podziękować Pani Anecie w ogromny wkład i zaangażowanie. Nie mogliśmy sobie wymarzyć lepszego opiekuna akcji. ❤️
Zapraszamy do odwiedzenia strony @Wesoły Kundelek, może i ty znajdziesz tam swojego przyjaciela na całe życie. ☺️😺🐶❤️
Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress