Pomoc dla szkoły leśnej w UA – Bolechów « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pomoc dla szkoły leśnej w UA – Bolechów

https://pomagam.pl/bolechow2022

Koleżanki i Koledzy – leśnicy, myśliwi, nauczyciele i uczniowie szkół leśnych oraz sygnaliści myśliwscy z całej Polski, organizujemy pomoc humanitarną dla szkoły leśnej w Bolechowie, w Ukrainie. Potępiając rosyjską agresję i toczącą się tam wojnę pragniemy pomóc naszym przyjaciołom w Ukrainie. Oni na to bardzo liczą. Prosimy bardzo o wsparcie finansowe na zbiórki na zakup leków i potrzebnych rzeczy. Prosimy o przekazanie tej wiadomości swojej rodzinie, znajomym i przyjaciołom. Prosimy o pilne wpłaty pieniędzy. Każde 20 zł, 50 zł czy 100 zł jest niezwykle potrzebne.

https://pomagam.pl/bolechow2022

Organizujemy ogólnopolska zbiórkę pieniężną za pośrednictwem portalu Pomagam.pl i zbiórkę rzeczową w trzech szkołach leśnych – w Goraju-Zamku, Tułowicach i Lesku. W akcję włącza się Klub Sygnalistów Myśliwskich Polskiego Związku Łowieckiego. Potrzebne są leki, które kupimy za zebrane pieniądze oraz przedmioty pomocne w przetrwaniu i niezbędne uchodźcom w Ukrainie. Już teraz jesteśmy Wam wdzięczni za zaangażowanie.

Pieniądze zbieramy na leki przeciwbólowe, przeciwgorączkowe, przeciwalergiczne, krople do oczu, krople do uszu, opatrunki medyczne, koce termiczne, ciśnieniomierze i opaski uciskowe. Ponadto w szkołach zbieramy przed wszystkim: latarki na baterie, powerbanki, generatory prądu, optykę (lornetki, lunety), odzież moro (rozmiar 48-56), bieliznę termiczną, buty terenowe (rozmiar 41-44), rękawiczki, śpiwory, karimaty i plecaki.

Więcej na stronach internetowych

http://zslgoraj.pl/ 

http://zstulowice.szkolna.net/ 

http://zsllesko.pl oraz 

http://muzyka.mysliwska.pl/ 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress