Pomoc dla Ukrainy « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pomoc dla Ukrainy

Szanowni Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele i Pracownicy Zespołu Szkół Leśnych w Lesku. W obliczu ogromnej tragedii, jaką jest wojna na Ukrainie, Zespół Szkół Leśnych w Lesku, włącza się do akcji wsparcia polegającej na zbiórce pieniędzy oraz materiałów i produktów dla walczącej Ukrainy. Nasza akcja jest częścią inicjatywy organizowanej i koordynowanej przez Urząd Miasta i Gminy  w Lesku.

Termin zbiórki:

  • od 1 marca

Co zbieramy:

  • kubki termiczne, termosy małe i duże, śpiwory, koce, płaszcze przeciwdeszczowe,
  • żywność typu : czekolada, batony, paluszki, suche ciastka, napoje, soki, woda,
  • środki higieny osobistej np.: szczoteczki i pasta do zębów, mydła, proszki do prania, bielizna osobista, skarpety,
  • pampersy.

Nie zbieramy (na chwilę obecną) żywności typu: mąka, kasza, makarony; leków oraz odzieży.

Produkty prosimy dostarczać do Internatu – I piętro lub do szkoły – pokój Samorządu Uczniowskiego. Szczegółowych inf. dotyczących zbiórki udziela K. Wójcik – opiekun Wolontariatu ( tel. 695 507 443), M. Michalska – opiekun SU oraz B. Chytła opiekun MRI.

Zbiórka pieniędzy na terenie szkoły i internatu zostanie przeprowadzona w dniach 3 i 7 marca 2022 r.

Za zebrane pieniądze zostaną zakupione wyżej wymienione produkty.

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress