Pora odwiedzić Zakopane « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pora odwiedzić Zakopane

W dniach 13-15 listopada grupa osób z Zespołu Szkół Leśnych w Lesku należących do stowarzyszenia SITLIDu postanowiła sprawdzić co nowego w Zakopanym. Pierwszego dnia to jest piątek wyjechaliśmy spod internatu w Lesku podróż była bardzo przyjemna bez żadnych niemiłych niespodzianek. Gdy już dojechaliśmy do celu nasz organizator Dawid Gołębiowski zabrał nas na Gubałówkę. Przejechaliśmy się kolejką linową trochę nam zatkało uszy, ale warto było, bo widoki były nie ziemskie, z reszta to widać na zdjęciach, które załączamy.

buy valacyclovir and valtrex. buy brand valtrex. buy valtrex online online canadian pharmacy store! buy zoloft online india . cheapest rates, phot os of generic zoloft. from canada.

Po zjechaniu z powrotem z góry mięliśmy chwile czasu, żeby pochodzić po sławnych i licznie odwiedzanych Krupówkach. Pod wieczór pojechaliśmy już na domek, w którym mięliśmy spędzić te dwie noce. Gdy się już rozpakowaliśmy, zaproszono nas na obiadokolację. Wszystkim bardzo smakowało, jedzenie było bardzo syte i bogato podawane.

buy baclofen online, baclofen tablets brand name, baclofen tablets. baclofen tablets price philippines. benefits of intrathecal baclofen cost walmart

W sobotę dzień zaczęliśmy od pysznego śniadania. A następnie wybraliśmy się na wycieczkę w góry, a tak dokładniej to do Doliny Kościeliskiej . Trafił nam się bardzo fajny przewodnik, mówiący ciekawe rzeczy związane również z naszym zawodem, który cały czas doszkalamy. Ciekawostki dotyczące odnowy lasu i ochronie Tatrzańskiego Parku Narodowego były interesujące. Męcząca wędrówka wzdłuż szklaku pokazała nam piękno przyrody, można powiedzieć, że prawie nienaruszonej przez człowieka. Gdy już zeszliśmy powrotem, podjechała po nas nasza Pani kierowca i zawiozła na domek, żeby coś zjeść i naładować energie. Wieczorem zorganizowaliśmy sobie grilla integracyjnego, na którym można było skosztować grillowane oscypki i kiełbasę. Po napełnieniu brzuszków położyliśmy się spać.

Niedziela była naszym ostatnim dniem wypoczynku w tym malowniczym miejscu. Na sam koniec tego wspaniałego wyjazdu, mieliśmy okazję zrelaksować się na termach w Szaflarach. Nowym doświadczeniem było kąpanie się w dość chłodny dzień na zewnątrz. W drodze powrotnej zahaczyliśmy o Mcdonalda, żeby się posilić i szczęśliwym w pełni wrócić do Leska. Pełni zadowolenia i resztkami ekscytacji żegnaliśmy się już ze sobą wysiadając z pojazdu.

Serdecznie dziękujemy naszym nauczycielom za tak wspaniały wyjazd i mamy nadzieje, że powtórzymy w niedalekim czasie.

doxycycline dosage 200 mg doxycycline monohydrate 100 mg side effects purchase doxycycline

Artykuł: Kinga Kłys

Zdjęcia: Weronika Wójcik

generic baclofen india – 24/7 customer support, 30 days money back guarantee . generic baclofen india : approced pharmacy. buy diclofenac pills in the uk

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress