Power i świeżość! XIII Konkurs czytelniczy « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Power i świeżość! XIII Konkurs czytelniczy

6 marca 2023 r. Konkurs czytelniczy „Czytam, bo… lubię!” doczekał się XIII edycji. Pisząc o konkursie, za każdym razem staramy się podkreślić jego niepowtarzalny charakter, tworzony przez uczestników, ale też zależny od treści prezentowanych utworów. Tegoroczny spróbujemy zamknąć w słowach ”Duchowe życie młodzieży”. I tej młodzieży chcemy oddać głos w artykule, publikując anonimowe refleksje pokonkursowe.

Oto one: „Literatura odzwierciedla człowieka!”, „Był to konkurs z mega miłą atmosferą”, „Bardzo refleksyjny i inspirujący konkurs. Dużo wartości, wartych uwagi w życiu”, „Myślę, że dzisiejszy dzień nauczył czegoś i bardziej zmotywował do czytania książek.”, „Okazało się, że mimo naszych różnic potrafimy znaleźć wspólny język.”, ”Śpieszmy się kochać ludzi, bo tak szybko odchodzą.”, ”Na tym konkursie spotykasz osoby, które stają się ci bliskie. Rozumieją ciebie, a ty rozumiesz ich.”,” Bardzo miłe przeżycia związane z konkursem. Wiele ciekawych książek o trudnej tematyce.” „ Spotkanie było bardzo ciekawe i otworzyło mi oczy na nowe książki.”, „”Czytam, bo… lubię” rozwija i inspiruje. Dodaje powera i świeżości. Pozwala dostrzec coś, czego inni nie widzą.”,” Ciesz się małymi rzeczami, bo może któregoś dnia obejrzysz się za siebie i  zdasz sobie sprawę, że były to rzeczy wielkie” , „Żyć na pełnej petardzie!”,” Każdy zasługuje na szanse i zmianę”, ”Przyszłam tutaj zagubiona, wychodzę szukając siebie” , „Magiczny moment poznania dusz i wrażliwości tych wszystkich ludzi. Piękny dzień!” Tak, to był piękny dzień.

Organizatorzy: pani Beata Brajewska i pan Zygmunt Folwarski, dumni z tych, którzy czytają i wzruszeni atmosferą wydarzenia, publikują wyniki konkursu. Spośród 19 uczestników w drodze głosowania wyłoniono zwycięzców konkursu.

W kategorii klas I-II: I m-ce zajęła Julia Wolf, II – Natalia Szpindor, III ex aequo Filip Gucwa i Michał Bałos. W kategorii klas III – IV: I m-ce zajął Filip Kozioł, II – ex aequo Emilia Warchoł i Karolina Nosal, a III również ex aequo – Nina Pieklak i Julia Wojtanowska. Nagrodę otrzyma także najaktywniejszy uczestnik konkursu, którym w tym roku została Justyna Boroń. Dziękujemy Pani Dyrektor za otwarcie i podsumowanie Konkursu. Gratulujemy wszystkim czytelnikom i dziękujemy za 7 magicznych godzin w szkolnej bibliotece.

BB

Wyniki konkursu czytelniczego

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress