Pożegnanie klas IV w Internacie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pożegnanie klas IV w Internacie

W dniu 27.04.2022 r. w świetlicy internatu odbyła się uroczystość pożegnania wychowanków klas IV. Specjalnie na tę okoliczność młodsze koleżanki i koledzy przygotowali część artystyczną. Dla przyszłych maturzystów recytowano wiersze, śpiewano piosenki z napisanym na wesoło tekstem, a na koniec tego wyjątkowego spotkania wszyscy ustawili się do pamiątkowego zdjęcia.

Wychowawcy i wychowankowie dziękowali za dobre chwile spędzone wspólnie w internacie i życzyli wychowankom klas IV powodzenia w dorosłym życiu.

Tradycyjnie na zakończenie głośno odśpiewano Hymn Leśnika. Wspólny poczęstunek w stołówce był dodatkową okazją do śmiechu i rozmów o tym wszystkim co już przeszło do historii… Pozostały tylko wspomnienia nawiązane przyjaźnie w internacie przetrwają na pewno długie lata.

Realizujcie swoje marzenia i plany, bądźcie szczęśliwymi i dobrymi ludźmi.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress