,,Program EuroWeek szkoła liderów” « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

,,Program EuroWeek szkoła liderów”

SU wraz z Panią Ziębą ogłasza możliwość wzięcia udziału w wyjeździe na szkolenie językowe Euroweek- Szkoła Liderów. Przede wszystkim zachęcamy uczniów klas od 1 do 4 po szkole podstawowej. Wyjazd odbędzie się w dniach 13-17.05 do Kotliny Kłodzkiej. Program EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym projektem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Staramy się dotrzeć do najzdolniejszej i najaktywniejszej młodzieży i rozwinąć najbardziej cenione w chwili obecnej umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole.

Zajęcia będą prowadzone w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń. Euroweek ma na celu podniesienie umiejętności językowych, za pomocą zajęć odbywających się tylko i wyłącznie w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są przez wolontariuszy z całego świata.

Szczegółowe informacje poniżej lub do uzyskania od Samorządu Uczniowskiego (Julia Szałaj)
Chętnych prosimy o zapisy u Pani Zięby.

Więcej informacji w załącznikach:

plan zajęć sp + lo

PROGRAM – OPIS

Zespół Szkół Leśnych w Lesku

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress