Spotkanie nr 6 Interreg – 16-18 lutego 2018 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Materiały promocyjne ZSL Lesko Nabów do Technikum Leśnego w Lesku wirtualny spacer ZSL Lesko

Spotkanie nr 6 Interreg – 16-18 lutego 2018

Interreg

Sprawozdanie ze spotkania ekspertów i zespołu projektowego

w dniach 16-18 luty 2018 r.

 

W dniach 16-18 luty 2018 r. w Lesku odbyło się szóste spotkanie ekspertów,  zespołów projektowych i gestorów w ramach projektu „Lasy nie znają granic” realizowanego z Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020.

W spotkaniu uczestniczyło 14 ekspertów, 6 osób należących do zespołów projektowych, oraz  dwóch gestorów  zgodnie z listą obecności.

Spotkanie otworzył menager projektowy Pani Natalia Zięba, która przywitała Wszystkich przybyłych, oraz przedstawiła harmonogram spotkania. Następnie koordynator projektu Pan Gracjan Fara przedstawił zalecenia metodyczno dydaktyczne do prowadzenia zajęć z uczniami w ramach wymian młodzieży, po czym nastąpiła dyskusja w tym temacie.

W drugim dniu eksperci poszczególnych przedmiotów zawodowych pracowali w swoich grupach nad materiałami edukacyjnymi dla uczniów z których będą korzystać w trakcie wymian młodzieży. Po obiedzie zespoły projektowe przedstawiły wszystkim na jakim etapie są sprawy związane z zakupem sprzętu technicznego na potrzeby projektu.

Trzeci dzień to przedstawienie przez zespoły projektowe raportu z realizacji i rozliczenia pierwszego zadania, którym była „ Analiza wybranych przedmiotów zawodowych”, oraz zaplanowanie spotkania w Presovie w dniach 9-11 marca 2018r. Na zakończenie był czas na uwagi i wnioski dotyczące realizacji projektu jak również poszczególnych zadań. Spotkanie zakończyła Pani Natalia Zięba – menager projektowy.

 

                                             Menager projektowy:

                                                ……………………………………

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress