Przegląd Piosenki Ekologicznej « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Przegląd Piosenki Ekologicznej

W dniu 16 maja 2014 w Klubie Górnika w Sanoku odbył się 5 Bieszczadzki Regionalny Przegląd Piosenki Ekologicznej. Przegląd organizowany był w dwóch kategoriach; -solista -zespół wokalno- instrumentalny oraz w kategoriach wiekowych: przedszkola, szkoły podstawowe klasy od 1-3, szkoły podstawowe klasy od 4-6,szkoły gimnazjalne oraz szkoły ponad gimnazjalne.

feb 21, 2011 – buy baclofen manchester gb baclofen cod online orders. baclofen online pharmacy buy baclofen paypal buy generic baclofen in canada 

Nasi uczniowie wystąpili w kategorii jako zespół wokalno- instrumentalny śpiewając piosenkę pt:’Bieszczady Królewski Skarb’ ,którą napisał uczeń pierwszej klasy naszej szkoły Dydyński Hubert zdobywając pierwsze miejsce w kategorii ponad gimnazjalnej.

jul 30, 2012 – buy estrace online , estrace generic form, estrace generic equivalent valerate tablets 2mg estradiol 10 mcg 2mg tablets ivf online kaufen .

Zespół muzyczny na konkurs przygotował opiekun Tadeusz Mroczkowski a reprezentowali:Hubert Dydyński-wokal ,Faliszek Norbert-wokal+gitara akustyczna , Ewa Kamińska-gitara basowa Dominika Mleczko-gitara elektryczna Fańczak Sylwester-saksofon altowy oraz Grzegorz Budziak-instrumenty perkusyjne.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress