Przemyskie Targi Edukacji i Pracy « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Przemyskie Targi Edukacji i Pracy

buy baclofen online, baclofen interactions drugs , baclofen tegen drugs . drug classification of baclofen what is bio baclofen baclofen krampfanfalle baclofen

12 kwietnia 2013 roku odbyły się Przemyskie Targi Edukacji i Pracy w Wyższej Szkole Prawa i Administracji w Przemyślu. W Targach zaprezentowały swoje oferty szkoły ponadgimnazjalne, policealne, wyższe, pracodawcy oraz instytucje rynku pracy. buy estrace online, ethinyl estradiol levonorgestrel generic names, patch estradiol acne control men estradiol 60 estradiol levels uk generic form of cream.
Wśród nich znalazło się także Technikum Leśne z Leska. Reprezentanci Naszej Szkoły w składzie: Ewa Kamińska, Adam Droń, Damian Szpytman, Adrian Galanty, Adam Kusiński oraz Mateusz Drzymała zachęcali gimnazjalistów, by kontynuowali swoją dalszą edukację w Zespole Szkół Leśnych w Lesku, odpowiadając na wszelkie pytania dotyczące zawodu leśnika.

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress