Realizacje Stowarzyszenia ZSL Lesko 2015_2016 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Realizacje Stowarzyszenia ZSL Lesko 2015_2016

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku powstało w 2010r. Naszym nadrzędnym celem było wspieranie szkoły (uczniów, nauczycieli, wyposażenia, bazy dydaktycznej..) w wielostronnym rozwoju. Inicjatywy podejmowane przez naszą jednostkę nie mogłyby zostać zrealizowane bez Waszej ogromnej pomocy za którą serdecznie dziękujemy, licząc jednocześnie na dalszą współpracę.

Chcielibyśmy również nadmienić, że żaden z członków Stowarzyszenia nie pobiera jakiegokolwiek wynagrodzenia z tytułu pracy w jego strukturach.

Dzięki naszym staraniom od 2014 roku staliśmy się Organizacją Pożytku Publicznego zapisaną pod numerem KRS: 0000342977 dla której można przekazać 1% podatku.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z niektórych działań podjętych przez Stowarzyszenie przez lata 2015-2016 oraz pełną listę realizacji.

pJ

Realizacje

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress