Realizacje Stowarzyszenia ZSL Lesko 2015_2016 « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Realizacje Stowarzyszenia ZSL Lesko 2015_2016

Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Zespołu Szkół Leśnych w Lesku powstało w 2010r. Naszym nadrzędnym celem było wspieranie szkoły (uczniów, nauczycieli, wyposażenia, bazy dydaktycznej..) w wielostronnym rozwoju. Inicjatywy podejmowane przez naszą jednostkę nie mogłyby zostać zrealizowane bez Waszej ogromnej pomocy za którą serdecznie dziękujemy, licząc jednocześnie na dalszą współpracę.

Chcielibyśmy również nadmienić, że żaden z członków Stowarzyszenia nie pobiera jakiegokolwiek wynagrodzenia z tytułu pracy w jego strukturach.

Dzięki naszym staraniom od 2014 roku staliśmy się Organizacją Pożytku Publicznego zapisaną pod numerem KRS: 0000342977 dla której można przekazać 1% podatku.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z niektórych działań podjętych przez Stowarzyszenie przez lata 2015-2016 oraz pełną listę realizacji.

pJ

Realizacje

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress