Recykling jest w modzie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Recykling jest w modzie

Kolejny raz uczniowie z Technikum Leśnego w Lesku wykazali się kreatywnością, zdolnością tworzenia wielkich rzeczy z niczego (ze śmieci) i umiejętnościami aktorskimi na miarę Oskara… ekologicznego. 18 listopada 2022 dwie piękne leśne modelki Emilia Tomoń i Emilia Warchoł, w recyklingowych strojach zaprojektowanych i wykonanych przez Kamila Dąbrowskiego, wygłosiły w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie apel nawołujący do ochrony środowiska naturalnego.

Nasi uczniowie zdobyli wyróżnienie w finale konkursu „Jesteśmy recyklingowo modni” zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego i Stowarzyszenie Ekoskop w ramach akcji „Sprzątanie Świata 2022”.

Film „Odpadowa moda” autorstwa Karola Bratko 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress