Rowerem po Kirgistanie « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Rowerem po Kirgistanie

„Napiedalanie w Kirgistanie” pod takim tytułem w dniu 3 listopada 2016 r. w internacie odbyło się spotkanie z Panem Teodorem Fursem, Zastępcą Nadleśniczego Nadleśnictwa Baligród. Pan Nadleśniczy przyjechał do internatu na zaproszenie wychowawców, aby opowiedzieć o swojej pasji i wrażeniach z wyprawy rowerowej po Kirgistanie. Prelekcję na temat tej egzotycznej wyprawy pan Teodor rozpoczął od zachęcania wychowanków naszego internatu do aktywnego wypoczynku, który jak później Sam udowodnił, można połączyć ze swoimi zainteresowaniami.

Uczniowie mieli okazję obejrzeć na zdjęciach przepiękne widok, a także mogli zapoznać się z florą i fauną oraz kulturą tego górzystego, mało znanego kraju z pogranicza Kazachstanu i Chin.

Warto podkreślić, że zaproszony gość to absolwent naszej szkoły oraz były mieszkaniec internatu.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress