Rozgrywki komputerowe w League of Legends « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Rozgrywki komputerowe w League of Legends

W dniu 14.06.2022 odbyła się rozgrywka komputerowa między szkolna w League of Legends. Była to turniej e-sportowy polegający na integracji oraz walkach drużynowych młodzieży z różnych szkół. League of Legends jest to gra strategiczna polegająca na walce drużynowej pomiędzy 5 osobowymi składami. Naszą drużynę reprezentowali uczniowie klas 2 i 3 O. Misiorowski, R. Węglowki, P. Pieszczoch, P. Piersiak, K. Kinal. Opiekunem był profesor Marian Gawlik.

Rozrywkę jak i otwarcie rozpoczęliśmy o godzinie 9:00, dwie drużyny poszły do dwóch osobnych sal i przygotowywały się do rozrywki. Nasza drużyna czekała na zakończenie meczu przeciwników, oglądając i analizując ich rozgrywkę. Po zakończeniu meczu przeciwników przyszła pora na naszą ekipę. Wygraliśmy z dwiema szkołami lecz psychicznie podupadliśmy w ostatnim meczu, który zadecydował o miejscu, zawodnicy byli zestresowani ale pokazali swoje umiejętności i nie ugięli się, lecz ostatni mecz poszedł nam kiepsko i zajęliśmy 2 miejsce, wręczenie nagród oraz puchar zakończył ten turniej, nasi zawodnicy zgorzkniali wrócili do szkoły ale nie poddają się i mają nadzieję że na następnym turnieju sięgną po zwycięstwo.

O. Misiorowski

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress