Rozpoczęcie realizacji projektu „Kompetentni uczniowie w Technikum Leśnym” « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Rozpoczęcie realizacji projektu „Kompetentni uczniowie w Technikum Leśnym”

Projekt jest realizowany od dnia 01 maja 2021 roku do 31 października 2022 roku na terenie województwa podkarpackiego, w powiecie leskim. Celem głównym projektu jest podniesienie jakości i atrakcyjności kształcenia zawodowego w Technikum w Zespole Szkół Leśnych w Lesku ukierunkowanego na poprawę zdolności do przyszłego zatrudnienia uczniów ww. szkoły,  tj. 92 uczniów (18 kobiet, 74 chłopców) uczących się w województwie podkarpackim w Technikum Leśnym w Lesku na kierunku Technik Leśnik w okresie od 01.05.2021 do 31.10.2022.

regulamin uczestnictwa w projekcie

2. Formularz zgłoszeniowy dla nauczyciela

2. Formularz zgłoszeniowy dla ucznia

5. umowa uczestnictwa w projekcie nauczyciel

5. umowa uczestnictwa w projekcie uczeń

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress