Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Z radością informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 w Zespole Szkół Leśnych w Lesku odbędzie się 1 września o godzinie 9.30 na sali gimnastycznej. Witamy w naszych progach uczniów klas I a starsze roczniki prosimy o pełne umundurowanie. Szczególnie Zamiejscowa Katedra… czeka na Was z niecierpliwością, już nie możemy się doczekać kolejnego spotkania 🙂 . Internat ZSL w Lesku będzie otwarty w środę 31.08.2022 r. od godz. 14:30. W dniu przyjęcia internat nie zapewnia kolacji.

Nowo przyjęci uczniowie klas I, chcący mieszkać w internacie mają zapewnione w nim miejsce. Powinni zgłosić się z rodzicem/prawnym opiekunem w dniu kwaterowania celem wypełnienia dokumentacji (brak pełnoletności). Formularz meldunkowy rodzice/ prawni opiekunowie klas I wypełniają na miejscu. Dodatkowych informacji dotyczących pobytu młodzieży w internacie udzielą wychowawcy podczas kwaterowania. Wychowankowie klas I powinni zaopatrzyć się w poduszkę i kołdrę oraz pościel (poszewka: poduszka, kołdra, prześcieradło).

Istnieje możliwość pobrania podania do Internatu ze strony internetowej szkoły. Podanie o przyjęcie do Internatu wypełniają także pozostali wychowankowie z klas II- IV.

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress