Spektakl „JakiTaki” « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Spektakl „JakiTaki”

18.11.2019 r. uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia spektaklu pt. „JakiTaki”. Przedstawienie  miało miejsce w Bieszczadzkim  Domu Kultury w Lesku. Oparty na faktach spektakl opowiadał o złożonych relacjach głównego bohatera z własnym ojcem , matką i licznymi kobietami, które spotkał na swojej drodze. O niemożności pełnego spełnienia w życiu, o poszukiwaniu kontaktu z Bogiem. W tych poszukiwaniach, za każdym razem bohaterowi przeszkadza jakaś demoniczna siła, niszcząca międzyludzkie kontakty, wrzucająca człowieka w szereg uzależnień.
„JakiTaki – jest, wciąż pyta i błądząc w życiu, szuka odpowiedzi.
Jak żyć i po co?
Potrafi czuć i myśleć, a ciągle ulega – pokusom świata.
Skąd przybyliśmy?
Kim jesteśmy?
I dokąd zmierzamy?
Każdy z nas chciałby wiedzieć. Każdy JakiTaki.
To niezbędny warunek do poczucia szczęścia. Ukrytego głęboko, we wnętrzu człowieka. Wnętrze ludzkie – wielka tajemnica. Raz nienawidzi, innym razem kocha. Dlaczego tak się dzieje? Nikt do końca nie wie. Wszyscy czuliby szczęście poznając odpowiedź. Ale najpierw, by je poczuć, trzeba się oczyścić. Wyrzucić z siebie to wszystko, co boli. Usłyszeć szepty naszego sumienia. Albo zagłuszyć. Mamy wolny wybór. Wtedy szczęście, po chwili, smakuje inaczej.”

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress