Sponsorzy V Podkarpackiego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Sponsorzy V Podkarpackiego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich

Dyrekcja ZSL w Lesku i Zarząd Stowarzyszenia Absolwentów i Przyjaciół ZSL w Lesku składa serdeczne podziękowania buy lioresal, baclofen mg, purchase baclofen , lioresal price , buy baclofen , lioresal mg, order lioresal. Sponsorom V Podkarpackiego Konkursu Sygnalistów Myśliwskich „O Statuetkę Rysia Bieszczadzkiego”. Sponsorzy główni V edycji Konkursu to: Polski Związek Łowiecki Krosno, PZŁ Przemyśl, PZŁ Rzeszów, Nadleśnictwo Baligród, Nadleśnictwo Bircza, Nadleśnictwo Brzozów, Nadleśnictwo Dukla, Nadleśnictwo Komańcza.

Ponadto Konkurs wsparli finansowo: Nadleśnictwo Cisna, Nadleśnictwo Dynów, Nadleśnictwo Głogów Małopolski, Nadleśnictwo Jarosław, Nadleśnictwo Kańczuga, Nadleśnictwo Kolbuszowa,  Nadleśnictwo Kołaczyce, Nadleśnictwo Krasiczyn, Nadleśnictwo Lesko,  Nadleśnictwo Leżajsk, Nadleśnictwo Lubaczów, Nadleśnictwo Lutowiska, Nadleśnictwo Mielec, Nadleśnictwo Narol, Nadleśnictwo Oleszyce, Nadleśnictwo Rymanów, Nadleśnictwo Sieniawa, Nadleśnictw Strzyżów, Nadleśnictwo Stuposiany, Nadleśnictwo Tuszyma, Nadleśnictwo Ustrzyki Dolne, Koło Łowieckie „Borek” Kolbuszowa, KŁ „Cietrzew” Kamionka, KŁ „Darz Bór” Świerczów, KŁ Dukla, KŁ „Dzik” Przemyśl,  KŁ „Gawra” Lutowiska, KŁ „Hejnał” Jarosław, KŁ „Jarząbek” Baligród,  KŁ „Jarząbek” Ustrzyki Dolne, KŁ „Jedność” Kołaczyce ,KŁ „Jeleń” Wołkowyja, KŁ „Lis” Lubzin, KŁ „Podgorzałka” Rzeszów, KŁ „Ponowa” Lesko, KŁ „Ponowa” Przemyśl, KŁ „Rogacz” Dukla  KŁ „Roztocze”  Rzeszów, KŁ „Ryś” Jarosław, KŁ „Ryś” Przemyśl, KŁ „ Ryś” Ustrzyki Dolne, KŁ „Sanok”, KŁ „Sarenka” Warta, KŁ  „Sęp” Niebylec, KŁ „Sokół” Łączki Jagiellońskie , KŁ „Towarzystwo Myśliwych” Rzeszów, KŁ „Zacisze” Krosno,  KŁ „Żbik” Ustrzyki Dolne, KŁ „Żbik” Uherce, KŁ „ Żubr” Sanok, Stowarzyszenie Myśliwskie „Cietrzew” Lubaczów. Nagrody rzeczowe ufundowali : Tatrzański Park Narodowy, Bieszczadzki Park Narodowy, Leśny Kompleks Promocyjny „Lasy Bieszczadzkie”, Drukarnia „Papirus” Jarosław, Muzeum Przyrodniczo- Łowieckie „Knieja” Nowosiółki.

doxycycline gonorrhea doxycycline for acne cost purchase doxycycline buy prednisone online no prescription discounts. pain relief|muscle relaxant. discount system, general health, free delivery, blood pressure.

Wszystkim Sponsorom przekazujemy wyrazy wdzięczności. Państwa pomoc umożliwiła organizację Konkursu oraz usprawniła prace przygotowawcze z nim  związane. Liczymy na dalszą współpracę.

 Z leśnym pozdrowieniem DARZ BÓR!

Dyrektor ZSL w Lesku

Jadwiga Szylak

Prezes SAiPZSL w Lesku

11 hours ago – how can i buy baclofen . baclofen street price. buy baclofen online uk fast & guaranteed worldwide delivery discount on reorders cheap prices for baclofen rebate on reorders generic baclofen identification where can you purchase baclofen baclofen 30mg tablets online. buying otc baclofen 

Bogusław Sitko

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress