Sposób na rybę… « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Sposób na rybę…

Ilu wędkarzy, tyle sposobów. Liczy się umiejętność, doświadczenie, dochodzenie do sukcesu metodą prób i błędów – a przede wszystkim chęci…Idea koleżeństwa, współzawodnictwa, rozwoju własnych umiejętności towarzyszyła uczestnikom i uczestniczkom XIII Turnieju Wędkarskiego Uczniów ZSL w Lesku ( 16 maja w Polańczyku na Zalewie Solińskim).
W zawodach udział wzięło 35 uczniów – w tym 8 dziewcząt.

Wyniki XIII Turnieju

Kategoria dziewczęta

I Daria Szalecka 645 pkt/ 9 sztuk
II Kinga Kłys 560 pkt/5 sztuk
III Katarzyna Czekierda 560 pkt/3 sztuki

Kategoria zrzeszony

I Sebastian Bajorek 1685 pkt/ 63 sztuki
II Jakub Miszczyszyn 1640 pkt/ 66 sztuk
III Grzegorz Racibor 1220 pkt/ 38 sztuk

Kategoria niezrzeszony

I Hubert Bobak 1090 pkt/ 23 sztuki
II Maciej Rakoczy  960 pkt/ 25 sztuk
III Krzysztof Chruściel 625 pkt/ 7 sztuk

NAJWIĘKSZĄ RYBĘ – złowił – Paweł Skawiński – 19,2 cm.

Nad przebiegiem turnieju czuwali: Pan Marian Brzezowski( Prezes Koła PZW „Lipień” w Lesku), Pan Ryszard Słotwiński (sędzia zawodów), Pan Józef Grądziowski (Gospodarz Koła PZW „Lipień” w Lesku), Pan Zygmunt Folwarski.

Gratuluję wszystkim uczestnikom  Smile

ZF

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress