Spotkanie z absolwentem naszej szkoły « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie z absolwentem naszej szkoły

atarax (atarax indications) – sale: 10% off ! atarax: 25mg*90pills=$27.70, 10mg*90pills=$8.30, naltrexone (revia) from $3.40 per item, synthroid $0.37 per item… buy atarax

W dniu 06.02.2014r. wychowankowie IV klas spotkali się w internacie na zajęciach w ramach doradztwa zawodowego z Panem Michałem Hipnerem  absolwentem naszej szkoły i aktualnie specjalistą ds. łowiectwa w RDLP w Krośnie.

Nasi wychowankowie  wysłuchali prelekcji na temat specyfiki wykonywanej pracy związanej z łowiectwem jak również ciekawymi informacjami dotyczącymi działalności RDLP w Krośnie w poszczególnych okręgach. Po przedstawionej prelekcji Pan Michał podzielił się swoimi doświadczeniami związanymi z karierą zawodową i możliwością kontynuowania swoich zainteresowań już bezpośrednio w pracy.

street price prozac buy online no prescription uk generic prozac not working weed on lowest dose of prozac buy fluoxetine hydrochloride 30 mg australia.

Podczas spotkania Pan Hipner sprawdził posiadaną wiedzę przyszłych leśników jak również uzupełnił jej braki, wiedzą teoretyczną i praktyczną.

order generic baclofen pain reliever/muscle relaxant at our online pharmacy and save upto $30.91. save more on baclofen can be taken with or without food.

Nasz gość był najbardziej wiarygodnym przykładem dla wychowanków, iż wizja przyszłej pracy mimo aktualnych trudności jest możliwa dzięki wytrwałej pracy i dążeniu drogą swoich pasji jak również wierze we własne możliwości i indywiduum jakie każdy z nas posiada.

Zainteresowanie i ciekawość pracą jako przyszłych leśniczych,  wykazały również dziewczęta i z pewnością po części za sprawą postawy i osobowości jaką przedstawiał swoją osobą nasz gość;)

Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi za spotkanie…

 

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress