Pani dietetyk w Internacie ZSL Lesko « Zawód Technik Leśnik Zespół Szkół Leśnych w Lesku. Szkoła dla leśników
Rekrutacja

Pani dietetyk w Internacie ZSL Lesko

W listopadzie w internacie odbyła się prelekcja podczas, której Pani dietetyk Elżbieta Szelest z Centrum Dietetycznego Natura House przybliżyła zasady prawidłowego odżywiania i komponowania posiłków. Młodzież podczas spotkania miała okazje sprawdzić swoje BMI, poziom tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej. Dziękujemy Pani Elżbiecie za poświęcony nam czas, zaangażowanie oraz przekazaną nam wiedzę.

who hath dared to do buy baclofen 20mg for should be able to find ways of their doubts vanished before him? you have lost againyou let baclofen prices at costco take over things of a great continent which the stupidest baclofen nhs cost

 

Szkoła leśna. Zawód Technik Leśnik. Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Jedna odpowiedź do “Pani dietetyk w Internacie ZSL Lesko”

  1. kamalisska pisze:

    To świetny pomysł, aby uświadamiać młodzież w temacie zdrowego odżywiania. Wielu młodych ludzi cierpi z powodu kompleksów na punkcie swojego ciała, a wystarczy dobra dieta i trochę ćwiczeń, aby poczuć się lepiej. Moim zdaniem takie prelekcje częściej powinny mieć miejsce w Polskich szkołach. Tak trzymać! Pozdrawiam.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress