Spotkanie z paniami dietetyczkami « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie z paniami dietetyczkami

Dnia 23 listopada 2016r. odbyło się w naszym internacie spotkanie z paniami dietetyczkami z Natur House na temat zdrowego odżywiania. Pani dietetyk wskazała najczęściej popełniane błędy żywieniowe, przestrzegała przed stosowaniem wszelkich bardziej lub mniej znanych, ale szeroko popularyzowanych w Internecie oraz kolorowej prasie diet, wskazując skutki uboczne, które mogą wystąpić, a o których w/w źródła nie wspominają. Uczniowie otrzymali wiele cennych wskazówek dotyczących zasad zdrowego odżywiania, jak również materiały informacyjne. Spotkanie upłynęło w bardzo miłej atmosferze i dostarczyło  młodzieży wielu odpowiedzi na nurtujące pytania. Było również okazją do zweryfikowania własnej wiedzy na temat zdrowego trybu życia i zasad właściwego żywienia.

BCh

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress