Spotkanie ze strażakami z Leska « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Spotkanie ze strażakami z Leska

ethinyl estradiol 30 ??g and levonorgestrel 150 ??g ethinyl oestradiol 50 gamma generic estrace tablets buy cream online no prescription estradiol 17 beta ser 

W dniu 9. XII. 2013 wychowankowie naszego internatu uczestniczyli w spotkaniu ze strażakami w Powiatowej Państwowej Komendzie Straży Pożarnej w Lesku. Młodzież miała okazję uczestniczyć w próbnej akcji wyjazdu do pożaru, jak również obejrzeć najnowszy sprzęt ratownictwa pożarowego.

Przedstawione zostały ogólne zasady P.POŻ  oraz bezpiecznego eksploatowania urządzeń grzewczych w sezonie zimowym.

save up to 70% by price shopping. buy dapoxetine with paypal . dapoxetine is used as a treatment for premature ejaculation. sustinex 30 mg dapoxetine.

B. Chytła

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress