Staże uczniowskie « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Rekrutacja

Staże uczniowskie

W dniach 10-11 .01.2022  Komisja Rekrutacyjna przeprowadziła   rekrutację  uczniów do Zadania nr 6 – „Staże uczniowskie” ” w ramach projektu   pt.  „Kompetentni uczniowie w Technikum Leśnym” (nr projektu RPPK.09.04.00-18-0013/20) realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Protokół oraz lista uczniów zakwalifikowanych do staży znajduje się w Załączniku.

Staże uczniowskie można realizować od I do IV kwartału  2022 roku u potencjalnych pracodawców – Partnerów projektu,  oraz w lokalnych firmach z terenu Podkarpacia , których działalność jest związana z zawodem leśnika. Wszelkie informacje dotyczące staży znajdują się na tablicy ogłoszeń w ZSL w Lesku, na stronie internetowej www.zsllesko.pl  Osoby zakwalifikowane na staże proszone są o osobiste potwierdzenie chęci uczestnictwa w stażu do osób odpowiedzialnych za realizacje projektu tj. Gracjan Fara i Dawid Gołębiowski, oraz wypełnienie niezbędnych dokumentów, które można pobrać w sekretariacie szkoły, oraz ze strony internetowej ( w przypadku rezygnacji miejsce osoby zajmie kolejna z listy rezerwowej ).

Staże uczniowskie

Protokół rekrutacyjny – Staże uczniowskie

Zał 1 Program stażu

Zał 2 Dzienniczek stażu

Zał 3 Wniosek o przyznanie

 

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Możliwość komentowania została wyłączona.

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress