Strona projektu Erasmus plus « Zespół Szkół Leśnych w Lesku Zapraszamy do Technikum Leśnego Szkoły dla leśników
Materiały promocyjne ZSL Lesko Nabów do Technikum Leśnego w Lesku wirtualny spacer ZSL Lesko

Strona projektu Erasmus plus

Erasmus plus

Podsumowanie Erasmus plus i POWERVET

Nowy projekt

Rekrutacja do Projektu Erasmus plus

W dniach od 24 stycznia do 11 lutego 2022 r. będzie trwał nabór na dwutygodniowe praktyki zagraniczne w Irlandii w ramach programu finansowanego przez Erasmus+ „Ochrona przyrody bez granic”, Sektor: Kształcenie i Szkolenie Zawodowe, Akcja 1:  Mobilność edukacyjna, Typ akcji: Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej.   Więcej informacji w dokumentach poniżej do pobrania:

Lista uczestników wyjazdu do Irlandii

Rekrutacja-do-Projektu-Erasmus-plus

1.Regulamin-rekrutacji

2.Formularz-sfinansowane

Zrealizowane projekty

W dniach od 04 listopada do 20 grudnia 2019 r będzie trwał nabór na dwutygodniowe praktyki zagraniczne w Irlandii w ramach programu finansowanego przez Erasmus+ „Ochrona przyrody bez granic”, Sektor: Kształcenie i Szkolenie Zawodowe, Akcja 1:  Mobilność edukacyjna, Typ akcji: Wyjazdy uczniów i kadry edukacyjnej.

Rekrutacja do Projektu Erasmus plus

Protokół rekrutacyjny i lista rankingowa uczestników wyjazdu

Wyniki rekrutacji

1.Regulamin rekrutacji

2.Formularz zgloszeniowy

Relacja z projektu:

Dzień 1-2

Dzień 3

Dzień 4-5

Dzien 6-7

Dzień 8

Dzień 9-10

Dzień 11-12

 

Historia Szkoły

Historię tego etapu szkoły rozpoczyna Zarządzenie nr 88 Ministra Leśnictwa i Przemysłu Drzewnego z dnia 21 lipca 1972 roku w sprawie zmiany nazwy i siedziby Technikum Leśnego w Krasiczynie. W zarządzeniu tym, wydanym na podstawie rozporządzenia Rady Ministrów ...

Przeczytaj więcej


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress